svetlo
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích. Ne Ano

Originální liquidy Dekang, Liqua, Joyetech, Ecoliquid, Electra, Cosmig fog, Aramax a další

Náplně pro elektronické cigarety

Na trhu se vyskytuje mnoho napodobenin nejznámějších značek náplní pro elektronické cigarety (liquidy). Mnohdy  můžou tyto náplně být i zdravotně závdné.  V našem internetovém obchodě Leonys Vám chceme pomoci objevit chuť originálních náplní, zaručujeme ověřené, testované, plně dohledatelné a zdravotně nezávadné liquidy.  Nabízíme tedy liquidy pouze od top světových výrobců a ověřených značek jako Dekang, Liqua, Ecoliquid, Electra a dalších, kde všechny přísady splňují přísná kritéria zdravotní nezávadnosti. U jednotlivých náplní si můžete sami zvolit obsah nikotinu, který je uvedený v miligramech na jeden litr náplně.

Řadit dle
Cena:

Dekang 10ml 6mg

Originální liquid od Dekang v původním obalu. Zvolte si svou oblíbenou příchuť

Dekang 10ml 6mg
výprodej

Dekang 10ml 11mg

Originální liquid od Dekang v původním obalu. Zvolte si svou oblíbenou příchuť

Dekang 10ml 11mg
výprodej

Dekang 10ml 18mg

Originální liquid od Dekang v původním obalu. Zvolte si svou oblíbenou příchuť

Dekang 10ml 18mg
výprodej
logo Leonys

Jsme přímí dvozci a prodejci značkových elektronických cigaret a originálních liquidů. Díky nabízené vysoké kvalitě provedení se staly naše elektronické cigarety velmi žádané nejen na českém trhu. Naše originální liquidy, které mají plně dohledatelný původ si oblíbily již stovky našich zákazníků. Snažíme se nabídnout Vám široký výběr produktů v oblasti elektronického kouření za zajímavé ceny.

Rádi se staneme i Vaším partnerem v oblasti elektronického kouření

více o firmě Leonys

Sledovat

novinky

Pokud si přejete zasílat novinky přímo do Vašeho emailu, stačí zadat Vaší adresu. Nepřetržitě tak budete informování o akcích slevách nebo novém zboží v našem internetovém obchodě s elektronickými cigaretami Leonys

Doprava

zdarma

Doprava ZDARMA
při nákupu nad 1.500,- Kč

Naši zákazníci a jejich spokojenost jsou u nás na prvním místě.

Vaši objednávku expedujeme do 24 hodin od  objednávky, doba dodání je tak max 48hodin.

Objednané zboží doručujeme českou poštou, nabízíme 2 možnosti plateb, na dobírku, či platbu předem na účet.

 

Nabízíme značkové elektronické cigarety

Elektronické cigarety z naší nabídky patří k tomu neljepšímu na světovém trhu. Díky kvalitě provedení a modernímu designu se staly naše elektronické cigarety velmi oblíbené u našich zákazníků. Elektronické cigarety které nabízíme, obdržely všechny potřebné certifikáty pro uvedení na trh a je tak zaručena jejich absolutní nezávadnost. Spolupracujeme pouze s ověřenými výrobci.

Zdravější způsob
jak kouřit?

Moderní a zdravý způsob kouření. Elektronická cigareta Vám pomůže zcela nahradit klasické cigarety, nebo výrazně omezí jejich spotřebu. Kouř neobsahuje žádný dehet, oxid uhelnatý, karcinogenní látky a spoustu dalších škodlivých látek je tedy mnohonásobně zdarvější než klasické cigarety. Kouřem je v podstatě vodní pára obsahující nikotin.