svetlo
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích. Ne Ano

Značkové elektronické cigarety

Luxusní elektronické cigarety

Pouze ověřené elektronické cigarety známých značek a nejvyšší kvality

V naší nabídce naleznete širokou nabídku značkových  elektronických cigaret od ověřených renomovaných světových výrobců jako je Joyetech, Microcig, Kelvin Health a spoustu dalších. Nabízíme Vám elektronické cigarety různých typů, jako je  eGo, 510 a spoustu dalších typů, od starších ověřených modelů až po nejmodernější novinky ze světa elektronického kouření.

Většinu modelů elektronických cigaret Vám nabízíme v různých variantách. Dárkové balení v krabičce můžete využít jako dárek pro své blízké. Cestovní balení zase využije každý kdo chce mít svou elektronickou cigaretu včetně příslušenství stále u sebe i na cestách. Můžete si navíc sami vybrat, zda chcete kompletní sadu s 2 kompletními cigaretami, nebo zda Vám stačí pouze sada s 1 cigaretou.

Omezte škodlivost kouření

Nabízíme Vám pouze vyzkoušené kvalitní produkty. Nikdy Vám nenabídneme levné čínské cigarety, kde nemáte záruku kvality. Díky našim elektronickým cigaretám máte možnost kouřit zdravěji, což jistě ocení Vaše okolí a v neposlední řadě i právě Vy.

Snižte náklady za kouření

Kvalitní elektronická cigareta Vám nejen šetří zdraví, ale zároveň i Vaší peněženku. Díky elektronické cigaretě můžete ušetřit až 80% Vašich výdajů za kouření, což mnohdy stačí na slušnou dovolenou nebo dárky pro své nejbližší.  

Do naší nabídky zařazujeme pouze produkty, které splňují všechny nejpřísnější normy jak z výrobního procesu tak i pro uvedení výrobku na trh.

U nás si vybere každý. Naše elektronické cigarety uspokojí jak příležitostného, tak i velmi silného kuřáka.

Naleznete zde kompletní výběr a všechny způsoby plnění elektronických cigaret. Mezi něž patří klasický vatičkový systém, novejší tankový systém samozřejmě i nejnovější clearomizéry.

 

nabízíme elektronické cigarety

 

 
 

 

Liquidy - náplně pro elektronické cigarety

ORIGINÁLNÍ a ověřené náplně pro elektronické cigarety

Chcete kouřit opravdu zdravěji?? Kupujte pouze originální liquidy. Originál je jen jeden!

U nás Vám nabízíme pouze zdravotně nezávadné náplně do elektronických cigaret vyráběné v nejpřísnějších podmínkách s veškerými certifikáty a světovými i evropskými zkouškami kvality a rozbory složení.

Proto v naší nabídce najdete pouze originální liquidy od nejvýznamnějších světových značek jako je Dekang, Liqua, Ecoliquid, Electra, Aramax, Cosmig fog a další. Každá lahvička je balená dle českých norem a je tedy i plně dohledatelný její původ.

Na trhu je spousta značek liquidů všech možných podomních výrobců i prodejců. Kvůli nižší ceně, řádově o pár korun, tak můžete zbytečně riskovat své zdraví.

Náplně pro elektronické cigarety HANGSEN

HANGSEN

je největší světový výrobce čistého nikotinu a liquidů pro elektronické cigarety. Nikotin je vyráběn z výtažků tabáku, tím pádem je daleko čistší než technický nikotin. Díky této výhodě mají jejich liquidy daleko větší tvorbu dýmu a výraznější chuť.

liquidy PRO ELEKTRONICKÉ CIGARETY dekanG

DEKANG

je nejznámější vývozce a dodavatel liquidů - náplní do elektronických cigaret a také jeden z nejprodávanějších výrobců vůbec. Díky tomuto faktu je také nejvíce kopírován. Celosvětový trh je zaplaven padělky, které často přímo ohrožují zdraví ekuřáků.

 

NÁPLNĚ PRO ELEKTRONICKÉ CIGARETY liqua

LIQUA

je třetím z top výrobců liquidů a v poslední době stále více oblíbená. Ve svých liquidech používá příchutě Flavour Art, což je přední výrobce potravinářských aromat s více jak 70 letou tradicí.

 

Náplně pro elektronické cigarety Ecoliquid a Electra

Ecoliquid, Electra

je jediný český výrobce liquidů, který ručí za kvalitu, bezpečnost a chuť všech svých náplní do elektronických cigaret. Řady liquidů Ecoliquid a Electra to je - chuťový i čichový zážitek. Po pečlivých vývojích a testováních je maximálně doladěno složení a chuť jednotlivých příchutí. Výrobce dbá na maximální požitek z kouření těchto náplní.

 

 

Příslušenství pro elektronické cigarety

značkové příslušenství pro elektronické cigarety

Nabízíme Vám také veškeré příslušenství k elektronickým cigaretám. Vaše elektronická cigareta tak stále bude plně funkční navíc můžete měnit design pomocí barevných a designových baterií, clearomizerů a náustků.

Atomizery, clearomizery, baterie, pouzda ...

V naší nabídce značkového příslušenství můžete najít např. baterie, atomizery, clearomizery, krytky, náustky, pouzdra, šňůrky, doplňovací lahvičky s jehlou.

Baterie pro elektronické cigarety

značkové kvalitní baterie vám nabízíme v různých kapacitách a v různých barvách. Dále si můžete vybrat i designové baterie, nebo baterie s dalšími funkcemi jako je usb passtrough, twist atd.

Atomizer pro elektronické cigarety

pro všechny typy cigaret i různé systémy plnění, cartomizery, echomizery, clearomizery v různých barvách a s různým objemem liquidu

Pouzdra a šňůrky pro elektronické cigarety

pouzdra a šňůrky pro Vaše elektronické cigarety, vše nabízíme v různých velikostech i barvách

Nabíječky pro elektronické cigarety

nabíjení ze sítě i z počítače, usb kabely i síťové adaptéry, nabíječky cestovní pro nabíjení v autě

Dále u nás najdete ostatní příslušenství jako doplňovací lahvičky s jehlou, náustky pro elektronické cigarety, atd.

 

 

logo Leonys

Jsme přímí dvozci a prodejci značkových elektronických cigaret a originálních liquidů. Díky nabízené vysoké kvalitě provedení se staly naše elektronické cigarety velmi žádané nejen na českém trhu. Naše originální liquidy, které mají plně dohledatelný původ si oblíbily již stovky našich zákazníků. Snažíme se nabídnout Vám široký výběr produktů v oblasti elektronického kouření za zajímavé ceny.

Rádi se staneme i Vaším partnerem v oblasti elektronického kouření

více o firmě Leonys

Sledovat

novinky

Pokud si přejete zasílat novinky přímo do Vašeho emailu, stačí zadat Vaší adresu. Nepřetržitě tak budete informování o akcích slevách nebo novém zboží v našem internetovém obchodě s elektronickými cigaretami Leonys

Doprava

zdarma

Doprava ZDARMA
při nákupu nad 1.500,- Kč

Naši zákazníci a jejich spokojenost jsou u nás na prvním místě.

Vaši objednávku expedujeme do 24 hodin od  objednávky, doba dodání je tak max 48hodin.

Objednané zboží doručujeme českou poštou, nabízíme 2 možnosti plateb, na dobírku, či platbu předem na účet.

 

Nabízíme značkové elektronické cigarety

Elektronické cigarety z naší nabídky patří k tomu neljepšímu na světovém trhu. Díky kvalitě provedení a modernímu designu se staly naše elektronické cigarety velmi oblíbené u našich zákazníků. Elektronické cigarety které nabízíme, obdržely všechny potřebné certifikáty pro uvedení na trh a je tak zaručena jejich absolutní nezávadnost. Spolupracujeme pouze s ověřenými výrobci.

Zdravější způsob
jak kouřit?

Moderní a zdravý způsob kouření. Elektronická cigareta Vám pomůže zcela nahradit klasické cigarety, nebo výrazně omezí jejich spotřebu. Kouř neobsahuje žádný dehet, oxid uhelnatý, karcinogenní látky a spoustu dalších škodlivých látek je tedy mnohonásobně zdarvější než klasické cigarety. Kouřem je v podstatě vodní pára obsahující nikotin.