svetlo
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích. Ne Ano

Clearomizer echomizer CE4 dlouhý knot

Clearomizery CE4 mají dlouhé knoty. Jsou vhodné pro všechny typy elektronických cigaret eGo i jiných.

Skladem ID 274 záruka 24 měsíců doprava zdarma

59 Kč

=

Clearomizer CE4 pro elektronické cigarety

Tyto clearomizery jsou vhodné pro všechny typy elektronických cigaret eGo.

Tento model obsahuje dlouhé knoty. Liquid je dopravován ke žhavícímu tělísku pomocí těchto knotů. Dbejte proto na to, aby v clearomizeru bylo vždy dostatek liquidu, tak aby při kouření byly knoty ponořené v liquidu. Clearomizery CE4 s dlouhými knoty tvoří hustý dým a neprotékají.

Životnost clearomizeru závisí na četnosti používání. Běžnému kuřákovi vydrží až 3 měsíce. Pokud po takové době budete cítit, že tvroba dýmu klesá či není dostatečná, je potřeba clearomizer vyměnit za nový.

Clearomizery CE4 jsou vyráběny v 7 barevných variantách stejných jako model CE5.

Plnění clearomizeru

Clearomizer má na sobě našroubovaný náustek, který je potřeba před plněním odšroubovat. U prostřed celaromizeru je kovová trubička. Do této trubičky se nesmí liquid dostat, je totiž určena pro vedení vzniklého kouře. Clearomizer plníme tak, že jej mírně nakloníme a nejlépe lahvičkou s jehlou pomalu kapeme liquid tak, aby stékal po skleněné stěně clearomizeru. Šikovnější můžou plnit i přímo z lahvičky s liquidem avšak pozor na středovou trubičku. Pokud do ní liquid nateče, hrozí jeho zničení.

 
logo Leonys

Jsme přímí dvozci a prodejci značkových elektronických cigaret a originálních liquidů. Díky nabízené vysoké kvalitě provedení se staly naše elektronické cigarety velmi žádané nejen na českém trhu. Naše originální liquidy, které mají plně dohledatelný původ si oblíbily již stovky našich zákazníků. Snažíme se nabídnout Vám široký výběr produktů v oblasti elektronického kouření za zajímavé ceny.

Rádi se staneme i Vaším partnerem v oblasti elektronického kouření

více o firmě Leonys

Sledovat

novinky

Pokud si přejete zasílat novinky přímo do Vašeho emailu, stačí zadat Vaší adresu. Nepřetržitě tak budete informování o akcích slevách nebo novém zboží v našem internetovém obchodě s elektronickými cigaretami Leonys

Doprava

zdarma

Doprava ZDARMA
při nákupu nad 1.500,- Kč

Naši zákazníci a jejich spokojenost jsou u nás na prvním místě.

Vaši objednávku expedujeme do 24 hodin od  objednávky, doba dodání je tak max 48hodin.

Objednané zboží doručujeme českou poštou, nabízíme 2 možnosti plateb, na dobírku, či platbu předem na účet.

 

Nabízíme značkové elektronické cigarety

Elektronické cigarety z naší nabídky patří k tomu neljepšímu na světovém trhu. Díky kvalitě provedení a modernímu designu se staly naše elektronické cigarety velmi oblíbené u našich zákazníků. Elektronické cigarety které nabízíme, obdržely všechny potřebné certifikáty pro uvedení na trh a je tak zaručena jejich absolutní nezávadnost. Spolupracujeme pouze s ověřenými výrobci.

Zdravější způsob
jak kouřit?

Moderní a zdravý způsob kouření. Elektronická cigareta Vám pomůže zcela nahradit klasické cigarety, nebo výrazně omezí jejich spotřebu. Kouř neobsahuje žádný dehet, oxid uhelnatý, karcinogenní látky a spoustu dalších škodlivých látek je tedy mnohonásobně zdarvější než klasické cigarety. Kouřem je v podstatě vodní pára obsahující nikotin.