svetlo
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích. Ne Ano
sleva17%

Pouzdro Ellectra Rhombus XL pro e-cigarety

Vyberte si ze 6 nabízených barev. Moderní designové pouzdro Ellectra Rhombus na zip pro Vaší elektronickou cigaretu ve velikosti XL

Skladem ID 248 záruka 24 měsíců doprava zdarma

299 Kč

249 Kč

=

Stylové pouzdro Ellectra Rhombus

Přínášíme Vám nové  moderní a zcela jedninečné stylové pouzdro Ellectra Rhombus v atraktivním designu. Pouzdro je obdobně jako klasické pouzdro eGo vybavené uzavíráním na zip. Vyniká však originálním a moderním designem.  Pouzdro Ellectra Bumper je pevné, se stylovým prošívaným povrchem. Řada pouzder Ellectra Rhombus je vyráběna v 6 barevných odstínech, stejně jako řada Ellectra Bumper.

Pouzdro Ellectra Rhombus o velikost XL má tyto rozměry:

190x100x38 mm

Můžete si vybrat z těchto barevných provedení:

  • černá
  • modrá
  • šedá
  • růžová
  • červená
  • zelená
 

 

 

 

logo Leonys

Jsme přímí dvozci a prodejci značkových elektronických cigaret a originálních liquidů. Díky nabízené vysoké kvalitě provedení se staly naše elektronické cigarety velmi žádané nejen na českém trhu. Naše originální liquidy, které mají plně dohledatelný původ si oblíbily již stovky našich zákazníků. Snažíme se nabídnout Vám široký výběr produktů v oblasti elektronického kouření za zajímavé ceny.

Rádi se staneme i Vaším partnerem v oblasti elektronického kouření

více o firmě Leonys

Sledovat

novinky

Pokud si přejete zasílat novinky přímo do Vašeho emailu, stačí zadat Vaší adresu. Nepřetržitě tak budete informování o akcích slevách nebo novém zboží v našem internetovém obchodě s elektronickými cigaretami Leonys

Doprava

zdarma

Doprava ZDARMA
při nákupu nad 1.500,- Kč

Naši zákazníci a jejich spokojenost jsou u nás na prvním místě.

Vaši objednávku expedujeme do 24 hodin od  objednávky, doba dodání je tak max 48hodin.

Objednané zboží doručujeme českou poštou, nabízíme 2 možnosti plateb, na dobírku, či platbu předem na účet.

 

Nabízíme značkové elektronické cigarety

Elektronické cigarety z naší nabídky patří k tomu neljepšímu na světovém trhu. Díky kvalitě provedení a modernímu designu se staly naše elektronické cigarety velmi oblíbené u našich zákazníků. Elektronické cigarety které nabízíme, obdržely všechny potřebné certifikáty pro uvedení na trh a je tak zaručena jejich absolutní nezávadnost. Spolupracujeme pouze s ověřenými výrobci.

Zdravější způsob
jak kouřit?

Moderní a zdravý způsob kouření. Elektronická cigareta Vám pomůže zcela nahradit klasické cigarety, nebo výrazně omezí jejich spotřebu. Kouř neobsahuje žádný dehet, oxid uhelnatý, karcinogenní látky a spoustu dalších škodlivých látek je tedy mnohonásobně zdarvější než klasické cigarety. Kouřem je v podstatě vodní pára obsahující nikotin.