svetlo
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích. Ne Ano
sleva28%

Cartomizer ego W komplet

Kompletní sada cartomizeru eGo W. Lze použít na všechny baterie typu eGo.

Skladem ID 225 záruka 24 měsíců doprava zdarma

179 Kč

129 Kč

=

Cartomizer pro eGo W

Průhledný cartomizer eGo W, zaručí hustou tvorbu kouře a výborný "HIT". Díky průhednému materiálu, ze kterého je tento cartomizer vyroben, budete mít stále představu o kapacitě liquidu ve Vaší elektronické cigaretě. Obsah cartomizeru je cca 2ml. Díky této dostatečné kapacitě nebudete muset tak často doplňovat vaší cigaretu liquidem.

 

Tato sada cartomizeru obsahuje:

  • cartomizer
  • kryt catomizeru
  • náústek
  • víčko cartomizeru

Plnění cartomizeru eGo W:

U tohoto cartomizeru je velmi důležité správné plnění. Je k tomu zapotřebí doplňovací plastová lahvička s jehlou, kterou si naplníte liquidem. Cartomizer je uzavřen silikonovým uzávěrem, který má v sobě 2 dírky. Středová větší dírka slouží pouze pro vedené kouře. U kraje je umístěna malinká dírka, která je potřeba při doplňování propíchnout jehlou na lahvičce. Pokud jste jehlou propíchli dírku a jste uvnitř cartomizeru, můžete jej naplnit liquidem. Po naplnění stačí jehlu vytáhnout a můžete začít kouřit. Silikon se díky velmi malé dirce zatáhne a cartomizer neprotéká.

 

 

logo Leonys

Jsme přímí dvozci a prodejci značkových elektronických cigaret a originálních liquidů. Díky nabízené vysoké kvalitě provedení se staly naše elektronické cigarety velmi žádané nejen na českém trhu. Naše originální liquidy, které mají plně dohledatelný původ si oblíbily již stovky našich zákazníků. Snažíme se nabídnout Vám široký výběr produktů v oblasti elektronického kouření za zajímavé ceny.

Rádi se staneme i Vaším partnerem v oblasti elektronického kouření

více o firmě Leonys

Sledovat

novinky

Pokud si přejete zasílat novinky přímo do Vašeho emailu, stačí zadat Vaší adresu. Nepřetržitě tak budete informování o akcích slevách nebo novém zboží v našem internetovém obchodě s elektronickými cigaretami Leonys

Doprava

zdarma

Doprava ZDARMA
při nákupu nad 1.500,- Kč

Naši zákazníci a jejich spokojenost jsou u nás na prvním místě.

Vaši objednávku expedujeme do 24 hodin od  objednávky, doba dodání je tak max 48hodin.

Objednané zboží doručujeme českou poštou, nabízíme 2 možnosti plateb, na dobírku, či platbu předem na účet.

 

Nabízíme značkové elektronické cigarety

Elektronické cigarety z naší nabídky patří k tomu neljepšímu na světovém trhu. Díky kvalitě provedení a modernímu designu se staly naše elektronické cigarety velmi oblíbené u našich zákazníků. Elektronické cigarety které nabízíme, obdržely všechny potřebné certifikáty pro uvedení na trh a je tak zaručena jejich absolutní nezávadnost. Spolupracujeme pouze s ověřenými výrobci.

Zdravější způsob
jak kouřit?

Moderní a zdravý způsob kouření. Elektronická cigareta Vám pomůže zcela nahradit klasické cigarety, nebo výrazně omezí jejich spotřebu. Kouř neobsahuje žádný dehet, oxid uhelnatý, karcinogenní látky a spoustu dalších škodlivých látek je tedy mnohonásobně zdarvější než klasické cigarety. Kouřem je v podstatě vodní pára obsahující nikotin.