svetlo
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích. Ne Ano
sleva34%

Kryt pro atomizer eGo C

Kryt je jednou ze 3 částí nutných pro složení a funkčnost atomizeru eGo C. Kryt ve spodní rozšířené části obsahuje závit, kterým se šroubuje na základnu atomizeru.

Skladem ID 224 záruka 24 měsíců doprava zdarma

119 Kč

79 Kč

=

Kryt pro atomizer eGo  C

Kryt atomizeru tvoří vrchní část atomizeru eGo C. Je to dutá trubička na vrchní straně zúžená. Uvnitř spodní části obsahuje závit, kterým se šroubuje na základnu atomizeru eGo C.

Celý atomizér eGo C je složen celkem ze 3 částí a to základny, hlavy a krytu atomizéru. Díky tomu nemusíte kupovat vždy celý nový atomizer, ale jednoduše koupíte pouze tu část atomizeru, kterou potřebujete.

Složení atomizeru eGo C

Ke složení celého atomizeru pro cigaretu eGo C potřebujete všechny 3 části.

Základna slouží jako spodní část atomizeru, obsahuje závit na který se nakonec šroubuje kryt atomizeru. Na základnu vložíte hlavu atomizeru, která má na sobě trn, ve kterém je umístěn knot pro vedení liquidu v atomizéru. Nakonec  na základnu s hlavou nasadíte a našroubujete kryt atomizeru eGo C. Tímto máte jednoduše sestaven celý atomizer a můžete jej použít.

 

 

logo Leonys

Jsme přímí dvozci a prodejci značkových elektronických cigaret a originálních liquidů. Díky nabízené vysoké kvalitě provedení se staly naše elektronické cigarety velmi žádané nejen na českém trhu. Naše originální liquidy, které mají plně dohledatelný původ si oblíbily již stovky našich zákazníků. Snažíme se nabídnout Vám široký výběr produktů v oblasti elektronického kouření za zajímavé ceny.

Rádi se staneme i Vaším partnerem v oblasti elektronického kouření

více o firmě Leonys

Sledovat

novinky

Pokud si přejete zasílat novinky přímo do Vašeho emailu, stačí zadat Vaší adresu. Nepřetržitě tak budete informování o akcích slevách nebo novém zboží v našem internetovém obchodě s elektronickými cigaretami Leonys

Doprava

zdarma

Doprava ZDARMA
při nákupu nad 1.500,- Kč

Naši zákazníci a jejich spokojenost jsou u nás na prvním místě.

Vaši objednávku expedujeme do 24 hodin od  objednávky, doba dodání je tak max 48hodin.

Objednané zboží doručujeme českou poštou, nabízíme 2 možnosti plateb, na dobírku, či platbu předem na účet.

 

Nabízíme značkové elektronické cigarety

Elektronické cigarety z naší nabídky patří k tomu neljepšímu na světovém trhu. Díky kvalitě provedení a modernímu designu se staly naše elektronické cigarety velmi oblíbené u našich zákazníků. Elektronické cigarety které nabízíme, obdržely všechny potřebné certifikáty pro uvedení na trh a je tak zaručena jejich absolutní nezávadnost. Spolupracujeme pouze s ověřenými výrobci.

Zdravější způsob
jak kouřit?

Moderní a zdravý způsob kouření. Elektronická cigareta Vám pomůže zcela nahradit klasické cigarety, nebo výrazně omezí jejich spotřebu. Kouř neobsahuje žádný dehet, oxid uhelnatý, karcinogenní látky a spoustu dalších škodlivých látek je tedy mnohonásobně zdarvější než klasické cigarety. Kouřem je v podstatě vodní pára obsahující nikotin.