svetlo
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích. Ne Ano
sleva29%

Elektronická cigareta CE4 Blister 650mAh

Balení jedné kompletní elektronické cigarety CE4 na blistru s kapacitou baterie 650mAh, vhodné pro začínající ekuřáky. Již žádné protékání, nejsnadnější plnění, bezúdržbová elektronická cigareta

Skladem ID 188 záruka 24 měsíců doprava zdarma

379 Kč

269 Kč

=

ELEKTRONICKÁ CIGARETE CE4 BLISTER

 

Elektronická cigareta se skládá z klasické baterie eGo o kapacitě 650mAh a clearomizeru CE4 s dlouhým knotem.

Tento model vyniká hustou tvorbou dýmu díky použití clearomizeru CE4. Díky tomuto průhlednému clearomizeru máte představu o zbývajícím liquidu. Clearomizer má navíc na svém povrchu rysky, které slouží pro lepší orientaci o spotřebě liquidu, nebo díky nim můžete měřit kolik liquidu vykouříte. Klasická baterie eGo má funkci uzamknutí baterie proti nechtěnému sepnutí. Stačí 5x rychle po sobě stisknout tlačítko a baterie několikrát zabliká a uzamkne se či odemkne opačně dle předchozího stavu. Důležitou pozornost věnujte návodu na plnění clearomizeru.

 

OBSAH BALENÍ

  • 1x baterie eGo 650mAh
  • 1x Clearomizer CE4
  • 1x usb kabel

CLEAROMIZER CE4 S DLOUHÝM KNOTEM

K plnění všech clearomizeru budete potřebovat doplňovací lahvičku s jehlou, do které si nalijete svůj liquid. Clearomizer obsahuje náustek, který před plněním odšroubujte. Každý clearomizer ať knotový nebo v provedení bez knotu má uprostřed kovovou trubičku. Tato trubička je určena pouze pro průchod kouře. Při plnění zasuňte jehlu do clearmizeru podél skleněné stěny. Liquid se nesmí dostat do přostřední trubičky. Liquid pomalu kapejte po stěně nakloněného clearomizeru. Dostáním se liquidu do středové trubičky může dojít k jeho zničení. Tato sada neobsahuje liquid, který je potřebný k naplnění. Můžete si však vybrat v naší široké nabídce liquidů.

 

  

 

 

logo Leonys

Jsme přímí dvozci a prodejci značkových elektronických cigaret a originálních liquidů. Díky nabízené vysoké kvalitě provedení se staly naše elektronické cigarety velmi žádané nejen na českém trhu. Naše originální liquidy, které mají plně dohledatelný původ si oblíbily již stovky našich zákazníků. Snažíme se nabídnout Vám široký výběr produktů v oblasti elektronického kouření za zajímavé ceny.

Rádi se staneme i Vaším partnerem v oblasti elektronického kouření

více o firmě Leonys

Sledovat

novinky

Pokud si přejete zasílat novinky přímo do Vašeho emailu, stačí zadat Vaší adresu. Nepřetržitě tak budete informování o akcích slevách nebo novém zboží v našem internetovém obchodě s elektronickými cigaretami Leonys

Doprava

zdarma

Doprava ZDARMA
při nákupu nad 1.500,- Kč

Naši zákazníci a jejich spokojenost jsou u nás na prvním místě.

Vaši objednávku expedujeme do 24 hodin od  objednávky, doba dodání je tak max 48hodin.

Objednané zboží doručujeme českou poštou, nabízíme 2 možnosti plateb, na dobírku, či platbu předem na účet.

 

Nabízíme značkové elektronické cigarety

Elektronické cigarety z naší nabídky patří k tomu neljepšímu na světovém trhu. Díky kvalitě provedení a modernímu designu se staly naše elektronické cigarety velmi oblíbené u našich zákazníků. Elektronické cigarety které nabízíme, obdržely všechny potřebné certifikáty pro uvedení na trh a je tak zaručena jejich absolutní nezávadnost. Spolupracujeme pouze s ověřenými výrobci.

Zdravější způsob
jak kouřit?

Moderní a zdravý způsob kouření. Elektronická cigareta Vám pomůže zcela nahradit klasické cigarety, nebo výrazně omezí jejich spotřebu. Kouř neobsahuje žádný dehet, oxid uhelnatý, karcinogenní látky a spoustu dalších škodlivých látek je tedy mnohonásobně zdarvější než klasické cigarety. Kouřem je v podstatě vodní pára obsahující nikotin.