svetlo
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích. Ne Ano
sleva48%

Elektronická cigareta eGo-T 650mAh černá 2ks

Elektronická cigareta eGo T s kapacitou baterie 650mAh. Balení obsahuje 2 kompletní elektronické cigarety ego t v dárkové krabičce.

Skladem ID 164 záruka 24 měsíců doprava zdarma

1 099 Kč

569 Kč

=

ELEKTRONICKÁ CIGARETA EGO T 650MAH 2KS

Elektronická cigareta eGO-T je první elektronická cigareta která vynikla novým převratným tankovým způsobem plnění. Liquid se nekape do vatičky, ale již přímo do cartridge (tanku). eGO-T má nový vylepšený atomizér, tím je dosaženo lepší dýmivosti. Můžete si tak více vychutnat požitek z elektronického kouření. Capacita jednoho tanku je cca 1,2ml liquidu. Velmi dlouhou výdrž zaručuje kvalitně zpracovaná baterie o volitelném rozsahu (650mAh nebo 1100mAh), bez obav tak můžete strávit celý den mimo dosahu elektřiny.

 

Balení obsahuje:

  • 2x baterie 650 mAh (manuální)
  • 2x atomizér
  • 5x cartridge
  • 1x USB kabel (nabíječka)
  • 1x Adaptér AC 220V
  • 1x návod

 

UZAMČENÍ BATERIE ELEKTRONICKÉ CIGARETY

Samozřejmostí je uzamykatelná baterie (5x rychlé stiknutí tlačítka pro aktivaci zámku i jeho deaktivaci). Tato moderní elektronická cigareta je samozřejmě dodávána v dárkovém balení. V naší nabídce také naleznete veškeré příslušenství včetně náhradních dílů.

 

Pozor balení neobsahuje eliquid. Ten si můžete vybrat z naší nabídky

logo Leonys

Jsme přímí dvozci a prodejci značkových elektronických cigaret a originálních liquidů. Díky nabízené vysoké kvalitě provedení se staly naše elektronické cigarety velmi žádané nejen na českém trhu. Naše originální liquidy, které mají plně dohledatelný původ si oblíbily již stovky našich zákazníků. Snažíme se nabídnout Vám široký výběr produktů v oblasti elektronického kouření za zajímavé ceny.

Rádi se staneme i Vaším partnerem v oblasti elektronického kouření

více o firmě Leonys

Sledovat

novinky

Pokud si přejete zasílat novinky přímo do Vašeho emailu, stačí zadat Vaší adresu. Nepřetržitě tak budete informování o akcích slevách nebo novém zboží v našem internetovém obchodě s elektronickými cigaretami Leonys

Doprava

zdarma

Doprava ZDARMA
při nákupu nad 1.500,- Kč

Naši zákazníci a jejich spokojenost jsou u nás na prvním místě.

Vaši objednávku expedujeme do 24 hodin od  objednávky, doba dodání je tak max 48hodin.

Objednané zboží doručujeme českou poštou, nabízíme 2 možnosti plateb, na dobírku, či platbu předem na účet.

 

Nabízíme značkové elektronické cigarety

Elektronické cigarety z naší nabídky patří k tomu neljepšímu na světovém trhu. Díky kvalitě provedení a modernímu designu se staly naše elektronické cigarety velmi oblíbené u našich zákazníků. Elektronické cigarety které nabízíme, obdržely všechny potřebné certifikáty pro uvedení na trh a je tak zaručena jejich absolutní nezávadnost. Spolupracujeme pouze s ověřenými výrobci.

Zdravější způsob
jak kouřit?

Moderní a zdravý způsob kouření. Elektronická cigareta Vám pomůže zcela nahradit klasické cigarety, nebo výrazně omezí jejich spotřebu. Kouř neobsahuje žádný dehet, oxid uhelnatý, karcinogenní látky a spoustu dalších škodlivých látek je tedy mnohonásobně zdarvější než klasické cigarety. Kouřem je v podstatě vodní pára obsahující nikotin.