svetlo
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích. Ne Ano
sleva49%

Elektronická cigareta eGo-W 1100mAh 2ks

Elektronická cigareta eGo-w s kapacitou baterie 1100mAh. Balení obasuhej 2 kompletní elektronické cigarety v dárkové krabičce.

Skladem ID 154 záruka 24 měsíců doprava zdarma

1 299 Kč

659 Kč

=

ELEKTRONICKÁ CIGARETA EGO W 1100MAH 2KS

Elektronická cigareta, která vyniká svým výkonem, novým plněním a tvorbou kouře. Základem je cartomizér se žhavící spirálkou a klasická baterie eGo s funkcí zamykání tlačítka, které funguje pro nechtěné zapínání. Pomocí knotů umístěných uvnitř cartomizéru je liquid dopravován až ke žhavícímu tělísku.

  • 1x dárková krabička
  • 2x baterie eGo 1100mAh
  • 2x cartomizer
  • 2x kryt cartomizeru
  • 2x náustek
  • 1x USB kabel
  • 1x AC adapter
  • 1x plnící lahvička s jehlou
  • 1x manuál v ČJ

Snadná kontrola obsahu náplně elektronické cigarety

Díky podélným otvorům v krytu cartomizéru a samotnému průhlednému cartomizéru je na první pohled jasně patrný obsah zbývajícího liquidu uvnitř cartomizeru. Cartomizer použitý u elektronické cigarety eGo-w má obsah 2ml, což je více než dostačující. Tato elektronická cigareta navíc obsahuje i krytku náustku.

Vysoká kapacita 1100mAh baterie zaručuje dlouhou výdrž.

 
logo Leonys

Jsme přímí dvozci a prodejci značkových elektronických cigaret a originálních liquidů. Díky nabízené vysoké kvalitě provedení se staly naše elektronické cigarety velmi žádané nejen na českém trhu. Naše originální liquidy, které mají plně dohledatelný původ si oblíbily již stovky našich zákazníků. Snažíme se nabídnout Vám široký výběr produktů v oblasti elektronického kouření za zajímavé ceny.

Rádi se staneme i Vaším partnerem v oblasti elektronického kouření

více o firmě Leonys

Sledovat

novinky

Pokud si přejete zasílat novinky přímo do Vašeho emailu, stačí zadat Vaší adresu. Nepřetržitě tak budete informování o akcích slevách nebo novém zboží v našem internetovém obchodě s elektronickými cigaretami Leonys

Doprava

zdarma

Doprava ZDARMA
při nákupu nad 1.500,- Kč

Naši zákazníci a jejich spokojenost jsou u nás na prvním místě.

Vaši objednávku expedujeme do 24 hodin od  objednávky, doba dodání je tak max 48hodin.

Objednané zboží doručujeme českou poštou, nabízíme 2 možnosti plateb, na dobírku, či platbu předem na účet.

 

Nabízíme značkové elektronické cigarety

Elektronické cigarety z naší nabídky patří k tomu neljepšímu na světovém trhu. Díky kvalitě provedení a modernímu designu se staly naše elektronické cigarety velmi oblíbené u našich zákazníků. Elektronické cigarety které nabízíme, obdržely všechny potřebné certifikáty pro uvedení na trh a je tak zaručena jejich absolutní nezávadnost. Spolupracujeme pouze s ověřenými výrobci.

Zdravější způsob
jak kouřit?

Moderní a zdravý způsob kouření. Elektronická cigareta Vám pomůže zcela nahradit klasické cigarety, nebo výrazně omezí jejich spotřebu. Kouř neobsahuje žádný dehet, oxid uhelnatý, karcinogenní látky a spoustu dalších škodlivých látek je tedy mnohonásobně zdarvější než klasické cigarety. Kouřem je v podstatě vodní pára obsahující nikotin.